Pohádka na dobrou noc... a nebo ne?

31. července 2012 v 11:24 | Ell |  Na vlastní oči...
Když jsem se narodila vzal taťka mamku na muzikál Drácula, tenkrát ještě do Kongresového sálu. Mamce se to tolik zalíbilo, že to pouštěla doma pořád na kazetě, když ne na videu, tak v "kazeťáku". Proto často říkám, že jsem na Dráculovi vyrostla a je to vlastně pravda. Písničku Šašek a Adriana jsem uměla už ve třech letech a dva roky na to i Okouzlenou Sandru.
Když jsem se dozvěděla, že pojedeme se školou na Dráculu byla jsem štěstím bez sebe. Další skvělý muzikál, který uvidím naživo. Moc jsem se těšila a řešily jsme s kámoškami, jaké obsazení bude nejlepší, vedly jsme o tom dlouhé debaty. Díky šikovnosti spolužaček jsme věděli hrubé obsazení. I když byl Pepa Vojtek poslední ze tří Drákulů, kterého jsem chtěla vidět, ale stále jsem měla v celkem živé paměti, jak byl skvělý jako Marcus Antonius, řekla jsem si proč ne.
Ale také proč jo... První hlavně odrecitovaná písnička dobré, ale jakmile došlo na Vím, že jsi se mnou, kam nastoupil pozdě a po zbytek písničky nestíhal, jsem zpozorněla. Nevylepšil to ani Nespravedlivým bohem, kde zoufalé "Adriano", dal skutečně zoufale, možná až moc.
No zbytek byl už o dost lepší a tak si alespoň takto vylepšil reputaci. Monika Absolonová, která hrála Lorraine, byla úžasná a konečně jsem viděla naživo zpívat i Tomáše Trapla. Ale největší poklonu a úctu si zaslouží tanečníci Krvinek, kteří byli naprosto nepřekonatelní a právem si vysloužili největší potlesk.

Hodnocení muzikálu - 95%
Dracula: Josef Vojtek - 70%
Lorraine: Monika Absolonová - 100%
Adriana/Sandra: Zdenka Trvalcová - 95%
Steven: Josef Vágner - 100%
Nick: Juraj Bernáth - 80%
Kněz: Jaromír Holub - 95%
Šašek, Sluha, Profesor: Tomáš Trapl - 100%
Nymfa Ohnivá: Barbora Leierová - 90%
Nymfa Hodinová: Renáta Drössler - 95%
Nymfa Větrná: Sylva Scneiderová - 90%

Ale největší uznání by měli dostat ti, kteří měli také největší potlesk a to tanečníci Krvinek. Ty byli naprosto úžasní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama